top of page

OSTEOPATIA I FIZJOTERAPIA

O MNIE

OSTEOPATIA
TERAPIA MANUALNA KAMIL BOGUCKI

35-40 min

160 zł

Terapia manualna jest metodą fizjoterapii, polegającą na wspomaganiu leczenia kręgosłupa i stawów. Terapeuta manualny stosuje różne techniki powięziowe, ucisk oraz chwyty, dzięki którym dociera do miejsc objętych schorzeniem. Celem tej metody fizjoterapeutycznej jest przywrócenie normalnej ruchomości w stawach i zablokowanych partiach kręgosłupa, a także zniesienie bólu.

Terapia manualna jest w pełni bezpieczna, a sposób leczenia jest indywidualnie dobierany do pacjenta.

TERAPIA MANUALNA/MASAŻ
SEBASTIAN NOWAK/MONIKA MIGDA

45 min

100 zł

Masaż zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami. Konieczny w rehabilitacji pacjenta także w nagłych przypadkach, jak np. przy rwie kulszowej. Polecany jest przy wszelkiego rodzaju napięciach mięśniowych i usztywnieniach spowodowanych m.in. przewlekłym stresem.

SUCHE IGŁOWANIE / AKUPUNKTURA

35-40 min

160 zł

Suche igłowanie z pozoru przypomina zabieg akupunktury, ale jedynym podobieństwem są igły, których używamy do nakłuwania punktów spustowych. W tradycyjnej akupunkturze działamy w celu poprawy przepływu energii w kanałach energetycznych poprzez nakłuwanie meridianów. Natomiast w suchym igłowaniu naszym celem jest lokalizacja mięśniwo-powięziowych punktów spustowych.

bottom of page